Atsauksmes

24 Comments on “Atsauksmes”

 1. Спасибо большое за баню! Отличное место, уютно, красиво и тихо. Все понравилось на все 100! Приедем еще 🙂

 2. Paldies pirts cēlājiņam! Paldies pirts kūrējiņam! Klusums, miers, tumša nakte, zaļa zāle un mēnestiņš čigāniņš…
  Foršs lādiņš atlikušajām darba nedēļas dienām!
  Trīs Māras nāras 🙂

 3. Jauka vieta atpūtai- esam 100% apmierināti. Bijām -10 grādu salā, bet atbraucot pirtiņa bija jau iekurināta, nebija jāsalst. Gan saimnieks, gan puisis, kas sagaidīja uz vietas bija ļoti atsaucīgi un laipni. Izevās iemēģināt dīķi pie pirtiņas, kas sagādāja daudz patīkamas emocija 🙂 Paldies, noteikti brauksim vēlreiz!

 4. Праздновали день рождения, Спасибо, всё очень понравилось. Правда думали пруд будет поглубже и смутила лестница на пол пруда, не безопасно, прыгнули- стукнулись, надо было предупредить. Банька очень хорошая. всё красиво, ухоженно. Отлично отдохнули, приедем ещё. =)

  • Paldies par labo stsauksmi. Dīķis šai karstumā ir nedaudz seklāks, parasti gan pāri galvai. Pirms leciena, gan pārbaudiet apstākļus:)

   • Pirts ir piemērota atpūtai līdz 12 cilvēkiem. Gultas vietas 6 + 3 (papildvietas) = 9. Labā laikā ārā teritorijas ir diezgan, lai atpūstos līdz pat 100 cilvēkiem (ar teltīm).

 5. Хорошая Баня,все было замечательно,недалеко От города,все удобства есть! Спасибо Шефу!!!

 6. bijam nesen draugu kompanija,pirts perfekta vieta! izcila un samaksa nav liela par to lielaks prieks.jau domajam par ideju noiret ari vasaraa :))
  paldies Jums.

 7. Bijām darbdienā uz 16.02, atbraucot pirts jau bija iekurināta, tā nevajadzēja salt kur nu vēl iekurināt pašiem. Varu teikt tikai to labāko- ideāla vieta atpūtai. Pirts mīļotājiem noteikti patiks, jo karstums bija ļoti noturīgs un pa nakti ziemā nav problēmu palikt, pamodāmies siltumā. noteikti brauksim vēl 🙂

 8. Ar prieku paziņoju, ka pēc klientu pieprasījuma ledusskapis ir iegādāts. Neka liels (līdz jostas vietai), bet pietiks, kur karstā dienā salikt svarīgāko.
  Lūk ko nozīmē atgriezeniskā saite, paldies klientiem par ieteikumiem!

 9. Bijām, tur 2011.gada 24.-25.maijā. Pirts pati par sevi laba, viss,ko vajag, izņemot ledusskapi, ir. Vieta pasakaina. Bet bija ļoti nepatīkams pārsteigums tāds, ka pirts apsaimniekotāji sajauca datumus un gaidīja mūs citā datumā, vēlāk. Atnācām,zvanu,ka esam uz vietas un pēcāk nācās 2h gaidīt pie pirts durvīm un pēcāk vēl pirti kurināt pašiem, tas atnēma dārgo brīvo laiku,kura man jau tā ir maz. Nesaprotu kā var sajaukt datumus, ja es visa mēneša gaitā uzturēju kontaktus ar saimnieku caur e-pastu, vēstuļu tematā ierakstot savu vārdu un uzturēšanās laiku. Neskatotoes uz to, es ļoti iesaku šo pirti, miers, klusums un skaista apkārtne, laba pirts un ļoti laba aura pašā pirtīņā.
  Brauksim vēl. (kā atvainošanos, mums iedeva nelielu atlaidi nākamai reizei).

  • Paldies par komentāru. Jā, sagaidītājam gadījās cilvēcīga kļūda. Nostrādāja cilvēka faktors, tomēr tas mums liek censties un neatkārtot šādas kļūdas. Plānos ir izveidot automātisko rezervācijas sistēmu, tad viss būs vēl vienkāršāk. Prieks, ka Jums patika pati pirtiņa, aura, apkārtne. Fakts, ka gribat atgriezties mums ir kompliments.

   • Noteikti atgriezīsimies un pie Jums jau braukā mans tēvs ar māti un viņa labi draugi un daudzi mani draugi 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s